Boxer

Erkek boxerından ilhamla ortaya çıkmış bu külotlar çok konforlu ve fonksiyoneldir. Kloş etek ya da mini elbiselerinizle ideal rahatlıkla kombinlenir.

Slip - Basic


Külot denince akla gelen ilk üründür. Vücudu saran bir pantolon haricinde tüm elbiselerinizle eşleştirebilirsiniz. Dar pantolonlarda giyildiğinde külotun izleri görünür olmaktadır.


Hipster


Düşük bel ve yanları kapatıcı tasarıma sahip hipster külotları tüm elbiselerinizde kullanabilirsiniz. Özellikle düşük bel pantolonlarınız için dolabınızda kesinlikle birkaç tane bulunmasını öneririz.


Thong


Konfor ve seksi görünümü bir arada deneyimlemek için thong en iyi tercihtir. Arka tarafında T şeklinde bir parça bulunur. Şık bir elbisenin altında sizin gün boyunca rahat ettirebilir.


String


Ön kısmı harici kalan tümü lastikten oluşmaktadır. Ürün tasarımına göre kullanım alışkanlığı gerektirebilir. Pantolon ve elbiselerle uyumlu bir kullanımı vardır..


Brazilian


Hipster ve thongun birleşimi bir tasarım olarak tanımlayabileceğimiz brazilian kalçalarınızı açıkta bırakan düşük bel duruşuyla kısa şortlarınız , düşük bel pantolonlarınız hatta pareolarınızla bile rahatlıkla giyebilirsiniz.Seamless

Seamless ya da Türkçe’deki kullanımıyla dikişsiz külotlar genel olarak basic külotun kesim tekniği farklılık bir formudur. Bu sebeple yukarıda belirttiğimiz tüm modellerde seamless üretim söz konusu olabilir.