Menu
Sepet

Bikini

Yeni sezon bikini ve mayolar

Yılın en renkli dönemi geldiyse, birbirinden güzel bikini ve mayolarımızı giyip plaja inmenin, masmavi bir denizin ve sımsıcak bir kumsalın tadını çıkarmanın da tam vaktidir!

Denizin kenarındayken bile size has stilinizi yansıtan, ışıltılı parçaları hak ediyorsunuz. Eminiz siz de gardrobunuzu bu doğrultuda oluşturdunuz ve her yaz en güzel modellerle yeniliyorsunuz. Peki bu şahane stile eklemek üzere biz de size birkaç öneride bulunabilir miyiz?

Herita’da, sizin için, estetiği konforla birleştiren bir bikini ve mayo koleksiyonu oluşturduk. Rahat hareketlerinizi ve sahip olduğunuz özgüveni alımlı bir görüntüyle birleştirebilmeniz için içinde hem klasik modellerin hem de sıradışı parçaların bulunduğu, farklı renk ve desenlerde bikini ve mayo koleksiyonumuza göz atmaya ne dersiniz?

O halde gelin, güneşin ve denizin mevsime özgü güzelliğini Herita’nın birbirinden alımlı bikini ve mayolarıyla kutlayalım.


Yepyeni Herita bikinileri

Herita.com’da, özgün tarzını giyimiyle de yansıtmayı önemseyen kadınlar için tasarladığımız göz alıcı bikinilerimizi bulabilirsiniz.

Bikini üstlerinde; ince ve kalın askılı modellerimizi; tek omuz, v yaka, kare yaka ve straplez modellerle alternatiflendirdik. Herita’da, çıkarılabilir kuplu ve balensiz modellerin yanında, balenli alternatifler ile büzgülü, fırfırlı, toka ve halka detaylı modelleri de bulabilirsiniz.

Bikini altlarında ise kalın ve ince ipli yandan bağlamalı, yüksek bel ve standart modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bikini koleksiyonumuzda dilerseniz tek renkli sade modelleri, dilerseniz tek renkli simli ya da neon alternatifleri tercih edebilir; zebra, çiçek, şerit, puantiye gibi çok çeşitli bir desen seçkisinden yararlanabilirsiniz. Önden açılıp kapanan bikini üstlerinin pratikliğinden faydalanabilir, göğsünde ip detayı bulunan modellerle ince zevkinizi yansıtabilirsiniz.


Yepyeni Herita mayoları

Herita’nın dayanıklı ve esnek kumaş yapısıyla toparlayıcı etkiye sahip çıkarılabilir ince omuz askılı ve pedsiz straplez mayosu ile en konforlu kulaçları siz atabilirsiniz.

Toka detayına sahip tek renk mayo modelleri ile ise plajın en şık kadını siz olabilirsiniz. Şerit desenli ve tek renk neon mayo modelleri ise sıradışı bir çizgiye sahip fermuarlı tasarımları ile gönlünüzü çalacak!


Bikini ve mayo nasıl seçerken nelere dikkkat etmek gerekir?

Her yerde şık ve rahat olmayı hak ettiğimize göre güzelliğimizden ödün vermeden konforun tadını çıkarabildiğimiz, içinde rahat hareket edebileceğimiz mayo ve bikini ürünlerini tercih etmeliyiz.

Konforundan emin olduğumuz modeller arasından seçim yaparken ise öncelikli olarak bikini ya da mayonun tarzına karar verebilir, ardından renk ve desen seçimi yapabiliriz.

Bel hattınızı daha ince göstermek isterseniz ve elma tipi vücuda sahipseniz yüksek belli bikinileri tercih edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra çabuk kuruyan materyallerden üretilen bikini ve mayoları tercih ederek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yoğun yüzme antrenmanlar yapıyorsanız straplez yakalı, atletik kesimlere sahip bikini ve mayo alternatiflerini tercih edebilir, hareketlerinizi özgürleştirip esnekliğinizi artırabilirsiniz.


Plaj stilinizi pareo ve kimono ve plaj elbiseleriyle tamamlayın

Peki plajda neler giyilir? Bikini ve mayolarımızı başka hangi plaj ürünleri ile kombinleyebiliriz?

Bikini veya mayoları, onlarla uyum sağlayacak birbirinden güzel plaj kıyafetleri kombinleyebilir, sahil stilinizi en mükemmel haline ulaştırabilirsiniz. Bu yaz siz de bikini ve mayo koleksiyonumuzda sunduğumuz birbirinden zevkli alternatifleri, Herita’nın plaj giyim kategorisinin diğer iddialı parçaları olan kimono, pareo ve plaj elbiseleriyle kombinleyin, tatillerinizi renklendirin!

Herita'nın yepyeni pareo ve kimono modelleriyle oluşturacağınız havalı stili dilerseniz kumsalda, dilerseniz beach bar’larda sergileyin.


Bikini ve mayo fiyatları

Farklı renk ve desenlerde bikini ve mayolar, indirimli fiyatlar ve taksit imkanıyla Herita’da!

Balenli yapısıyla göğse şekil ve destek veren, çıkarılabilir pedli, ayarlanabilir ince askılı,  arkası kopçalı bikini üstü ve önü v kesim normal bel bikini altı. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede k..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Çıkarılabilir yüzme askılı , arkası kopçasız. Tek omuz balensiz bikini üst ve normal bel alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ür..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Arkası kopçalı, ip şerit detaylı simli bikini üst ve yanları ip detaylı normal bel bikini altı. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır.  Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzeri..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Arkası kopçasız, lastikli, büzgü detaylı ince askılı bikini üst ve normal bel bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.          Mankenin Üzerind..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Kare yaka,kalın askılı, çıkarılabilir kuplu ve balensiz, arkadan kopçalı bikini üstü ve önü V kesim bikini altı Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mank..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Kare yaka,kalın askılı, çıkarılabilir kuplu ve balensiz, arkadan kopçalı bikini üstü ve önü V kesim bikini altı Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin ..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Balenli yapısıyla göğse şekil ve destek veren, ayarlanabilir ince askılı,  arkası kopçalı bikini üstü ve yüksek bel bikini altı. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.  &n..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tünel detaylı bağcıklı kalın askılı bikini üst ve ipli alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: M Mankenin Ölçüleri: Boy:..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Önü bağcıklı, kopçalı, straplez formlu, ayarlanabilir askılı, astarlı bikini üst ve normal belli, yanları bağcıklı bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.  &nbs..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Ayarlanabilir askılı, arkası bağcıklı, kuplu, balenli bikini üstü ve normal belli, yanları bağcıklı bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.    &n..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Kopçalı, v yaka, ip detaylı bikini üst ve normal belli, ip detaylı bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni:&nb..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır.   Bakım: Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri:&..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır.   Bakım: Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçül..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır.   Bakım: Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri:&..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Balensiz ve kopçasız kalın askılı V yaka üst ve normal bel bikini altı. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: M M..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Derin bacak oyuklu, çıkarılabilir ince omuz askılı ve pedsiz straplez mayo. Dayanıklı ve esnek kumaş yapısıyla toparlayıcı etkiye sahiptir. Tamamı aynı renk astarlıdır, çabuk kurur. Bakım: Maksimum 30°C'de elde yıkayın. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız.Ağartıcı kullanmayınız. ..
149,90 TL 189,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Arkası kopçalı, ip şerit detaylı simli bikini üst ve yanları ip detaylı normal bel bikini altı. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki ..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Arkası kopçalı, ip şerit detaylı simli bikini üst ve yanları ip detaylı normal bel bikini altı. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Lacivert beyaz çizgili, ortası halka detayı, balensiz ve kopçasız kalın askılı V yaka üst ve normal bel bikini altı. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mank..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Çıkarılabilir yüzme askılı, arkası kopçasız, tek omuz, balensiz bikini üst ve normal bel alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ür..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Balensiz ve arkası kopçasız kalın askılı büstiyer bikini büst ve yüksek bel alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: M Ma..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Arkada ve boyunda ince bağcıklı, göğse doğal şekil veren, üçgen bikini üst ve normal belli, yanları bağcıklı bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      ..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Çıkarılabilir yüzme askılı , arkası kopçasız. tek omuz balensiz bikini üst ve normal bel alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ür..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Arkası kopçasız lastikli, büzgü detaylı ince askılı bikini üstü ve normal bel bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bede..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Kare yaka balensiz ortası büzgü detaylı, arkası kopçalı bikini üst ve normal bel bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır.  Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerinde..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır.   Ürün Bakımı Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçü..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Kare yaka balensiz ortası büzgü detaylı, arkası kopçalı bikini üst ve normal bel bikini alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ürü..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Kalın askılı v yaka lacivert üst ve kırmızı beyaz çizgili normal bel bikini alt. Esnek kumaşıyla vücudu sarar. Balensiz ve arkası kopçasızdır. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız. ..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri: B..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tünel detaylı bağcıklı kalın askılı bikini üst ve ipli alt. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Takım olarak satılmaktadır. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkamalı, tersinden sererek gölgede kurumaya bırakmalısınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri: Boy:..
149,90 TL 199,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri: Boy: 178 / Gögüs: 88 / Be..
149,90 TL 189,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Tamamı astarlıdır, çabuk kurur.   Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri: Boy: 178 / Gögüs: 88 /..
159,90 TL 189,90 TL
Vergiler Hariç:148,06 TL
Neon yeşil straplez mayo. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Bakım : Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri: Boy:..
149,90 TL 189,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Şerit detaylı fermuarlı mayo. Tamamı astarlıdır, çabuk kurur. Bakım: Maksimum 30°C'de elde yıkayınız. Tersinden sererek gölgede kurumaya bırakınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kuru temizleme yapmayınız.      Mankenin Üzerindeki Ürünün Bedeni: S Mankenin Ölçüleri:Boy: 17..
149,90 TL 189,90 TL
Vergiler Hariç:138,80 TL
Gösterilen: 1 ile 34 arası, toplam: 34 (1 Sayfa)