Menu
Sepet

Teslimat Bilgisi

1. Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Tahmini teslimat zamanını, "Siparişlerim" alanında siparişinizi görüntüleyerek görebilirsiniz.

2. Siparişim ne kadar sürede kargoya verilir?

Siparişleriniz 24 saat içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir. Siparişinizin içerisinde tedarikçiden temin edilecek ürün/ürünler bulunması durumunda, kargoya verilme süresi değişkenlik gösterebilir. Tahmini tedarik süresini, "Siparişlerim" alanında siparişinizi görüntüleyerek görebilirsiniz.

3. Siparişimin kargo durumunu nasıl takip edebilirim?

Kargonuzun durumunu, siparişinizi ana sayfada bulunan “Kargom nerede?” butonuna tıklayarak oğreneblirsiniz.

4. Kargo ücretleri nelerdir?

Kargo ücreti sipariş edilen ürün adedine ve kampanya koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Siparişinize ait kargo bedelini sepet ve ödeme sayfanızda kontrol edebilirsiniz.

5. Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?

Türkiye gönderilerimizde sözleşmeli olduğumuz kargo firmaları aşağıdaki gibidir.

-Aras Kargo

6. Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizin güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlamak önceliğimizdir. Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmişse, 7 gün içinde kargo firmanızdan hasar tespit tutanağı alarak firma yetkililerine durumu bildiriniz.

7. Kargom geldiğinde teslimat adresinde değildim, ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatın yeniden gönderilmesini talep edebilir ya da en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.
*Siparişinizin Herita’ya iade edilmemesi için 3 gün içerisinde (Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) paketinizi belirtilen şubeden almanızı öneririz.

8. Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

9. Farklı zamanlarda verdiğim siparişler birlikte gönderilebilir mi?

Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilebileceğinin garantisi bulunmamaktadır.Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapmanız durumunda, önceki siparişiniz henüz fatura kesilme aşamasına gelmemiş ise iki sipariş birlikte gönderilebilmektedir.

10. Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Evet. Siparişinizi tamamladıktan sonra yapılacak olan teslimat adresi değişiklikleri için Müşteri Hizmetleri Merkezi'mizi arayabilirsiniz.